piątek, 3 czerwca 2011

Koty

Kryśka sie w końcu okociła. Trzeba na wstępie powiedzieć że jest to drobna kocica, powiększający sie rozmiar jej brzucha wieszczył że mimo pierwszego połogu będzie więcej kotków niż 3. Stawiałem na 5 i się nie pomyliłem, niestety…. Poród to osobna historia w każdym bądź razie nie było jej lekko. Czyli razem mamy teraz 6 kotów….. cała gromadka Kryski ciągnie ją niemiłosiernie aż mało co nam Kryśka nie zdechła, uratował ją w ostatnim momencie weterynarz. Małe już na szczęście jedzą powoli same i robią się coraz bardziej samodzielne. Niestety nie walę ostatnio jakichś mega fot… i zszedłem na koty… co zrobić nigdy nie byłem artystą… mam nadzieję ze nie będzie to upadek całkowity mojej twórczości.
Oczywiscie jak znajdzie sie jakiś chętny do przygarnięcia któregoś zapraszam:)


Klisza w zdecydowanej większości Tmax - 400 wołany w ultra finie plusie. F4 50mm 1,8F

8 komentarzy:

 1. 2 - kosmita
  6 - przyczajony tygrys
  i ostatnie - laba po popijawie biją na głowę wszystkie... szkoda że niektóre lekko nieostre - ale i tak szacunek gralsona za sesję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skupię się na drugim od góry. Kot z innej planety w genialnym wykonaniu

  OdpowiedzUsuń
 3. małe cuda :) nie wiem czy to jakieś pocieszenie, ale na własne oczy widziałam taki przypadek w takim roku. U mojego chłopaka kotka się okociła. Pękata beczka była i obstawialiśmy 5 maluchów. Urodziło się.... 7. Co lepsze jakoś je wykarmiła i wszystkie przeżyły. Jeden najsłabszy zdechł po pół roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Daniel! Ostatnie REWELKA! Sympatyczna i rozczulająca sesja...

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie pokazane piękne maleństwa. Mam nadzieję, że z ich matką jest ok, bo wyczytalam gdzieś w jakimś wpisie, że miała wypadek...

  OdpowiedzUsuń
 6. Straciła ogon, miała złamana nogę. sporo przeszła. Teraz trochę utyka i przypomina królika :) Ogólnie jest cit inna da się dotknąć tylko wtedy jak sama ma na to ochotę tak gryzie i drapie bez litość :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Biedna. No oby się był to jedyny taki pakiet przeżyć w jej życiu :)

  OdpowiedzUsuń